Loading...
Stained glass 2019-09-20T05:29:38+00:00

Pusiau ilgalaikiai plaukų dažai be amoniako I.C.O.N. “Stained Glass”

Spalvos – tai įdomi mūsų pasaulio dalis, įkvepianti mus darbams, apie kuriuos niekada net nedrįsome pasvajoti; keičianti tai, kaip matome vieni kitus. Su I.C.O.N. “Stained Glass” spalvos salone tarsi iškeliamos ant podiumo. Sumaišytos tarpusavyje, šios papildomos spalvos sukuria įspūdingą optinių iliuzijų prizmę, išryškindamos kirpimo, spalvos ir stiliaus harmoniją. Ši naujų spalvų paletė pakeičia ir visą Jus supantį pasaulį. Plaukų dažymas dabar jau ne paslauga, tai – meno kūrinys. “Stained Glass” paletė atveria duris į neribotų galimybių ir neįtikėtinų pokyčių pasaulį. Natūralūs plaukų dažai yra be amoniako, be peroksido, be sulfatų, neturi sudėtyje alkoholio. Transformuoja ir atjaunina plauką, suteikia intensyvią spalvą ir spindesį. Turi drąsius raudonus ir varinius, švelniai rudus, ir šaltus “blond” atspalvius. Galimybės – beribės.

– Semi/demi dažai. BE alkoholio, amoniako, peroksido;
– 80% žilų plaukų padengimas;
– Pažangi technologija – grynas pigmentas, kuris pagyvina plaukų spalvą, suteikia spalvai gylio ir
švytėjimo;
– Galite sukurti individualią spalvą kiekvienam jūsų klientui;
– Šilko baltyminiai dažai.

Kokie I.C.O.N. “Stained Glass” dažų privalumai?

1. Su kiekvienu naudojimu keičiasi plauko struktūra, paviršius tampa šilkinis, o išvaizda spindinti.
2. Dažai gali būti naudojami spalvos atgaivinimui tarp dažymų, arba spalvai išlaikyti namuose.
3. Jie puikiai tinka plaukų tonavimui, suteikiant plaukams maksimum paklusnumo ir spindesio.

Produkto aprašymas:

Plaukų dažai, kurie yra natūralūs; be amoniako, be peroksido, be sulfatų, neturi sudėtyje alkoholio. Transformuoja ir atjaunina plauką, suteikia intensyvią spalvą ir spindesį. Turi drąsius raudonus ir varinius, švelniai rudus, ir šaltus “blond” atspalvius. Galimybės yra beribės. “Stained Glass” gali būti naudojamas siekiant pagerinti plaukų būklę, suteikti plaukams gylio ir blizgesio. Kiekvienas vartojimas keičia plaukų tekstūrą, sukuria šilkinį jausmą ir nepriekaištingą išvaizdą. “Stained Glass” spalvos geriausiai veikia su panašiomis pagrindinėmis spalvomis. Pasirenkant rudos spalvos atspalvį, gerokai sustiprins brunečių plaukus; raudonas atspalvis sustiprins raudonus plaukus; auksas sustiprins “blond” plaukus.

Spalvos:

• Stiklo pavidalo;
• Pajūrio smėlio spalva;
• Ruda spalva;
• Kreminis šokoladas;
• Varinė spalva;
• Radioaktyvi raudona;
• Ypač tamsi spalva;
• Švelnios levandos.

Naudojimas:
Prieš naudojant “Stained Glass” dažus, išplaukite plaukus Jūsų mėgstamu I.C.O.N. šampūnu. Rankšluosčiu nusausinkite plaukus. Ant drėgnų plaukų tolygiai paskirstykite dažus per visą jų ilgį. Iššukuokite plaukus šukomis, tokiu būdu pigmentai labiau prasiskverbs į plaukus. Galvą apdenkite plastmasiniu apdangalu (dušo kepuraitė), kuris sulaiko šilumą. Norint pasiekti geresnių rezultatų naudokite šildomąjį puodą. Paskui galite naudoti plaukų spalvą apsaugantį I.C.O.N. kondicionierių. Toliau formuokite plaukus Jums įprastu būdu.
Pakuotės dydis: 300 ml.