Loading...
EcoTech dažai 2019-04-05T07:39:21+00:00

ECOTECH DAŽAI

I.C.O.N. pristato ilgalaikius dažus be amoniako, kurie yra beveik tokie pat nekenksmingi kaip vanduo. Šis produktas yra daugiau nei 90% natūralus. Šiam tikslui pasiekti ECOTECH COLOR pereina prie paprastos dažų formulės, kuri yra ilgai išliekanti, drėkinanti ir svarbiausia, nekenkia aplinkai. Tai yra išmanieji dažai.

 

ECOTECH COLOR yra praturtinti žolelių ekstraktais: drėkinamąjį ir raminamąjį pojūtį suteikia ramunėlių, saulėgražų ir alyvmedžio aliejai. Kartu su laiku patikrintais antioksidantais, tokiais kaip ginkmedžio ekstraktas, taip pat žinomas dėl savo nealergeninių sąvybių, kuris gydo galvos odą, skatina plaukų augimą.

 

ECOTECH COLOR taip pat turi savo sudėtyje Aloe Vera ir Pantenolį, kurie atsako už plauko atstatymą ir drėkinimą, o specialiai parinktas Salvia tonikas po dažymo skirtas plauko apsaugai. Pamirškite apie kenksmingus ir žalingus nuodus net tik aplinkai, bet kurie apnuogina bei apsunkina ir patį plauką. Rinkitės I.C.O.N. COLOR, kuris ilgai išlieka ir nepraranda blizgesio nuo bet kurios plaukų procedūros, vienodai ilgai išlikdamas kaip ant natūralių taip ir ant žilų plaukų.

 

Kolekcija iš kokybiškai naujų, profesionalių priemonių linijos EcoTech Color iš I.C.O.N remiasi unikalia EcoTech technologija ir padeda pakeisti plaukų spalvą, nekenkiant nei plaukų struktūrai, nei aplinkai.