Loading...
Apie I.C.O.N. 2017-11-09T14:50:41+00:00
SUSIPAŽINKIME, MES ESAME I.C.O.N.

“Mes pasitelkiame vaizduotę tam, kad naujai pažvelgtume į plaukus, juos sulygindami su menu.”

Sveiki atvykę į JAV kompaniją I.C.O.N., grožio salonų plėtros konsultacijų lyderę. Siūlome Jums sukurti naują pelningumo strategiją, kuri padidins jūsų apyvartą ir motyvuos komandą.

Mūsų kompanija konsultuoja bei padeda vystyti bei gerinti grožio salonų veiklą, kelti kirpėjų kvalifikaciją. Jeigu jūs nusprendėte atsidaryti grožio saloną, tai mes esame tie, kurie gali jums padėti. Mes sukursime jums pelningumo strategiją bei darbo planą. Apmokysime jūsų personalą bei suformuosime komandą. Jums nereikės gadinti savo nervų ir švaistyti savo brangaus laiko. MES padarysime viską už jus. Mūsų kompanija veikia 15 metų, šiuo metu visame pasaulyje turinti daug grožio salonų, su kuriais bendradarbiauja. Jeigu jūsų saloną ištiko bėda – mes galime jums padėti, jums tai nieko nekainuoja.

Koncepcija – suteikti realios pridėtinės vertės grožio salonui.

Misija – dirbti partnerių salone, gerinant teikiamų paslaugų kokybę ir mažmeninę prekybą.

Tikslas – padidinti salono pajamas.

ICON ĮKŪRĖJAI: CHIARA

Chiara pradėjo savo karjerą kaip kirpėja – stilistė, tačiau labai greitai ji tapo susižavėjimo verta technologe, kuri pateikė naujas galimybes grožio pramonei.

Ji nukreipė savo žinias ir sugebėjimus į mokslinius tyrimus, stengėsi sukurti naujus produktus su šiuolaikišku stiliaus prieskoniu. 2002 metais prie jos komandos prisijungė Jorge Rubin. Kartu jie tendencijas pavertė patraukliais produktais. Taip buvo įkurta I.C.O.N. kompanija.

,,Kas liečia plaukus – tu turi būti menininkas.” Ji testavo kiekvieną formulę iki tol, kol jie pranoko tiek savus lūkesčius, tiek ir pramonės. Jos ateities planai buvo siejami su salonų ir stilistų mokymais visame pasaulyje. Jos kūrybinė vizija gali būti vertinama kiekvienu I.C.O.N. aspektu nuo produkto, iki mados tendencijų ir dar daugiau.

Ji yra įsikūrusi Los Andžele, Kalifornijoje.

I.C.O.N. ĮKŪRĖJAI: JORGE RUBÍN

Sėkmingų salonų savininkas ir verslininkas Jorge turi savo viziją kaip įsitvirtinti profesionalioje grožio salonų pramonėje. Jo asmeninis šūkis visada buvo pradėti daryti šiandien, o ne laukti rytojaus. Ir tai padaryti nuosekliai fiksuojant naujų vartotojų dėmesį ir sukuriant išties įsimintinas akimirkas, kurios atneštų sėkmę tiek salonams, tiek už jų ribų.

Jorge sėkmingai valdo savo salonus. Jis daug laiko praleidžia gimtojoje Ispanijoje, kurioje tęsia sėkmingą I.C.O.N. produktų plėtrą Europoje ir Los Andžele (Kalifornijoje), taip pat jis daug laiko praleidžia JAV, kur įsikūrę I.C.O.N. biurai.

Mūsų naujienas rasite čia

,,Mes pažadame Jums teikti produktus, kurie yra ne tik madingi, bet ir reikalingi bei naudingi Jūsų plaukams. Kiekvieno produkto formulė yra kruopščiai parengta ir išbandyta. Visi I.C.O.N. produktai atitinka aukščiausius kosmetikos gamybai keliamus reikalavimus.”

Chiara

,,Paskutiniu metu grožio pramonė tapo “preke”. Mes norėjome tai pakeisti ir grąžinti ją prie jos atsiradimo šaknų: kur kokybė, savybės ir aukščiausi standartai yra taisyklė, o ne išimtis.”

JORGE RUBÍN

PRISIJUNK PRIE I.C.O.N. SALONŲ JAU ŠIANDIEN

Aukščiausios klasės plaukų priežiūros standartas

Susisiekite su vadybininku
DARBO LAIKAS

Pirmadienis – Penktadienis

10:00 ~ 19.00

KONTAKTAI